N 49O 48' 28,1'' / E 19O 33' 54,5''

Warto zobaczyć

Facebook Gmina Mucharz

Rezerwacja kortów

Koronawirus - informacje i zalecenia

Solidarni z Ukrainą!

GOKiC Mucharz

100 lat niepodległości

Klub Fotograficzny Okno

LKS Spartak Skawce

Odwiedziny

Dziś
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Ubiegły miesiąc
Wszystkich
424
1131
6587
8838
36863
5733044

Rajd Małopolski 2023

Rajd Małopolski 2023

W dniach 6 lipca – 8 lipca na terenach naszej oraz sąsiednich gmin odbył się 3 Valvoline Rajd Małopolski. Na starcie pojawiło się 117 załóg w tym także reprezentująca naszą gminę załoga Kajetan Tatar / Marcin Naworol.

Startowali w klasie RallyN2 samochodem Renault Twingo RS. Po owocnym w przygody rajdzie udało im się zdobyć pierwsze miejsce w swojej klasie. Niezmiernie nam miło, że dzięki umowie sponsoringu mogliśmy wesprzeć załogę i tym samym mieszkańca naszej gminy - Pana Kajetana Tatar w tym ważnym sukcesie. Dziękujemy za godne reprezentowanie naszej gminy w tak prestiżowym wydarzeniu i życzymy wielu sukcesów w realizacji swojej pasji.

Zapraszamy do śledzenia załogi na facebooku:


Informacja 26.06.2023

W związku z rozgrywaniem Valvoline Rajdu Małopolski zostanie całkowicie zamknięty ruch drogowy na niektórych ulicach. Planowany jest ruch między przejazdami, o dokładne godziny prosimy pytać obsługę w dniu rajdu.

Szanowni Państwo!

Gdy przed dwoma laty rozpoczynaliśmy historię Valvoline Rajdu Małopolski, niewielu z nas sądziło, że w tak krótkim czasie uda się dołączyć do kalendarza najważniejszego w naszym kraju cyklu, jakim są Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski. Dzięki wytężonej pracy całego sztabu, wsparcia władz, służb mundurowych oraz kilkudziesięciu instytucji i firm, rajd z bazą w Makowie Podhalańskim będzie jedną z siedmiu rund najwyższego czempionatu, u boku takich klasyków, jak Rajd Polski, Rajd Wisły czy Rajd Rzeszowski.

Valvoline Rajd Małopolski nie zostałby rozegrany, gdyby nie praca blisko 500 osób, które odpowiadają za bezpieczeństwo, logistykę, regulaminy, marketing i przede wszystkim wielowątkowe wydarzenie dla całych rodzin. Do naszego regionu przyjedzie kilka tysięcy osób, które napędzą lokalny rynek gastronomiczny i hotelarski już na początku wakacji. Sam rajd promuje nasze okolice nie tylko w Polsce, ale i poza jej granicami, pokazując gościnność i otwartość mieszkańców. Pokażmy wspólnie, że nasza mała ojczyzna jest gotowa na coś więcej.

W związku z rozgrywaniem Valvoline Rajdu Małopolski zostanie całkowicie zamknięty ruch drogowy na niektórych ulicach. Planowany jest ruch między przejazdami, o dokładne godziny prosimy pytać obsługę w dniu rajdu. Chcemy żeby rajd był dla wszystkich bezpieczny, dlatego też zwracamy się z prośbą, o zachowanie poniższych zasad bezpieczeństwa:

  • zaplanowanie przyjazdów i wyjazdów w taki sposób, aby uniknąć kolizji z imprezą,
  • oglądanie pojazdów rajdowych z miejsc wyznaczonych przez organizatora (za taśmą ostrzegawczą),
  • pod żadnym pozorem niewchodzenie ani niewjeżdżanie na trasę rajdu po przejeździe samochodu organizatora oznaczonego jako „Safety S1",
  • zwrócenie szczególnej uwagi na dzieci i zwierzęta domowe.

Szczegółowe informacje z mapami oraz godzinami dostępne są tutaj: https://rajdmalopolski.pl/mieszkancy/
Życzę Państwu udanych chwil z Valvoline Rajdem Małopolski, jednocześnie prosząc o zachowanie bezpieczeństwa, które jest najważniejsze. W imieniu organizatora przepraszam za niedogodności związane z zamknięciem dróg, licząc na wyrozumiałość.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, służymy pomocą pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz pod telefonem 887 856 856.

Gabriel Borowy
Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego

Zobacz także:

Kolor i tekst

Warto zobaczyć

Gospodarka odpadami komunalnymi

Ogłoszenie spoza Gminy Mucharz

Aktualna jakość powietrza

Gminny Portal Mapowy

System Informacji Przestrzennej

Zwierzaki poszukują właścicieli

Środki zewnętrzne pozyskane przez Gminę Mucharz

Termomodernizacja Szkoły Podstawowej im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Mucharzu

Czyste Powietrze

Dolina Karpia

Sprawdź - jak załatwić sprawę

WFOŚiGW

Igrzyska Europejskie Kraków 2023