N 49O 48' 28,1'' / E 19O 33' 54,5''

Warto zobaczyć

Facebook Gmina Mucharz

GOKiC Mucharz

Rezerwacja kortów

Koronawirus - informacje i zalecenia

Solidarni z Ukrainą!

100 lat niepodległości

Odwiedziny

Dziś
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Ubiegły miesiąc
Wszystkich
70
2303
7706
22305
63080
6066409

Rajd Małopolski 2023

Rajd Małopolski 2023

W dniach 6 lipca – 8 lipca na terenach naszej oraz sąsiednich gmin odbył się 3 Valvoline Rajd Małopolski. Na starcie pojawiło się 117 załóg w tym także reprezentująca naszą gminę załoga Kajetan Tatar / Marcin Naworol.

Startowali w klasie RallyN2 samochodem Renault Twingo RS. Po owocnym w przygody rajdzie udało im się zdobyć pierwsze miejsce w swojej klasie. Niezmiernie nam miło, że dzięki umowie sponsoringu mogliśmy wesprzeć załogę i tym samym mieszkańca naszej gminy - Pana Kajetana Tatar w tym ważnym sukcesie. Dziękujemy za godne reprezentowanie naszej gminy w tak prestiżowym wydarzeniu i życzymy wielu sukcesów w realizacji swojej pasji.

Zapraszamy do śledzenia załogi na facebooku:


Informacja 26.06.2023

W związku z rozgrywaniem Valvoline Rajdu Małopolski zostanie całkowicie zamknięty ruch drogowy na niektórych ulicach. Planowany jest ruch między przejazdami, o dokładne godziny prosimy pytać obsługę w dniu rajdu.

Szanowni Państwo!

Gdy przed dwoma laty rozpoczynaliśmy historię Valvoline Rajdu Małopolski, niewielu z nas sądziło, że w tak krótkim czasie uda się dołączyć do kalendarza najważniejszego w naszym kraju cyklu, jakim są Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski. Dzięki wytężonej pracy całego sztabu, wsparcia władz, służb mundurowych oraz kilkudziesięciu instytucji i firm, rajd z bazą w Makowie Podhalańskim będzie jedną z siedmiu rund najwyższego czempionatu, u boku takich klasyków, jak Rajd Polski, Rajd Wisły czy Rajd Rzeszowski.

Valvoline Rajd Małopolski nie zostałby rozegrany, gdyby nie praca blisko 500 osób, które odpowiadają za bezpieczeństwo, logistykę, regulaminy, marketing i przede wszystkim wielowątkowe wydarzenie dla całych rodzin. Do naszego regionu przyjedzie kilka tysięcy osób, które napędzą lokalny rynek gastronomiczny i hotelarski już na początku wakacji. Sam rajd promuje nasze okolice nie tylko w Polsce, ale i poza jej granicami, pokazując gościnność i otwartość mieszkańców. Pokażmy wspólnie, że nasza mała ojczyzna jest gotowa na coś więcej.

W związku z rozgrywaniem Valvoline Rajdu Małopolski zostanie całkowicie zamknięty ruch drogowy na niektórych ulicach. Planowany jest ruch między przejazdami, o dokładne godziny prosimy pytać obsługę w dniu rajdu. Chcemy żeby rajd był dla wszystkich bezpieczny, dlatego też zwracamy się z prośbą, o zachowanie poniższych zasad bezpieczeństwa:

  • zaplanowanie przyjazdów i wyjazdów w taki sposób, aby uniknąć kolizji z imprezą,
  • oglądanie pojazdów rajdowych z miejsc wyznaczonych przez organizatora (za taśmą ostrzegawczą),
  • pod żadnym pozorem niewchodzenie ani niewjeżdżanie na trasę rajdu po przejeździe samochodu organizatora oznaczonego jako „Safety S1",
  • zwrócenie szczególnej uwagi na dzieci i zwierzęta domowe.

Szczegółowe informacje z mapami oraz godzinami dostępne są tutaj: https://rajdmalopolski.pl/mieszkancy/
Życzę Państwu udanych chwil z Valvoline Rajdem Małopolski, jednocześnie prosząc o zachowanie bezpieczeństwa, które jest najważniejsze. W imieniu organizatora przepraszam za niedogodności związane z zamknięciem dróg, licząc na wyrozumiałość.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, służymy pomocą pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz pod telefonem 887 856 856.

Gabriel Borowy
Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego

Zobacz także:

Kolor i tekst

Warto zobaczyć

Wybory samorzadowe

Wybory do Parlamentu Europejskiego

Gospodarka odpadami komunalnymi

Ogłoszenie spoza Gminy Mucharz

Aktualna jakość powietrza

Gminny Portal Mapowy

System Informacji Przestrzennej

RODO - polityka prywatności

Zwierzaki poszukują właścicieli

Środki zewnętrzne pozyskane przez Gminę Mucharz

Termomodernizacja Szkoły Podstawowej im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Mucharzu

Czyste Powietrze

Dolina Karpia

Sprawdź - jak załatwić sprawę

WFOŚiGW

Igrzyska Europejskie Kraków 2023