N 49O 48' 28,1'' / E 19O 33' 54,5''

Warto zobaczyć

Rezerwacja kortów

Koronawirus - informacje i zalecenia

Solidarni z Ukrainą!

GOKiC Mucharz

100 lat niepodległości

Klub Fotograficzny Okno

LKS Spartak Skawce

Odwiedziny

Dziś
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Ubiegły miesiąc
Wszystkich
237
885
7007
12962
29098
5546932

Dolina Karpia

Dolina Karpia

Dolina Karpia to atrakcyjny turystycznie i przyrodniczo obszar siedmiu gmin położonych w Małopolsce, w powiatach oświęcimskim oraz wadowickim. Dolina Karpia obejmuje teren historycznego zagłębia hodowli karpia i rozciąga się na setkach hektarów w dolinie Wisły i Skawy. Jest to obszar o wybitnych walorach przyrodniczych i kulturowych, stanowiący doskonałą destynację turystyczną.
 
Każdy znajdzie tu coś dla siebie – jest to idealne miejsce zarówno dla miłośników przyrody, amatorów turystyki aktywnej, jak również dla osób szukających ciszy i odpoczynku. 
 
Zapraszamy do zapoznania się z najciekawszymi miejscami w Dolinie Karpia, w szczególności ofertami Ekomuzeum Doliny Karpia i marki lokalnej Dolina Karpia, które znajdziecie na www.dolinakarpia.eu.
 
Dolina Karpia ma wiele atrakcji turystycznych, które czekają na odkrycie. Poznaj fascynujące obiekty począwszy od łowisk wędkarskich po pracownie artystyczne, imponujące zabytki i wyjątkowe muzea. Dolina Karpia tętni życiem i ma mnóstwo do zaoferowanie: wycieczki rowerowe, spływy kajakowe a nawet rejsy galarem. Miłośnicy przyrody, amatorzy sportu, rodziny z dziećmi, u nas każdy znajdzie coś dla siebie!

Informacja 27.02.2023

W związku z trwającymi pracami nad Rybacką Lokalną Strategią Rozwoju Doliny Karpia na lata 2021-2027 zwracamy się z prośbą o wypełnienie poniższej ankiety.

Celem ankiety jest uzyskanie informacji na temat charakterystyki obszaru zależnego od rybactwa jakim jest Dolina Karpia, potencjału rybackiego, atrakcyjności turystycznej, świadomości mieszkańców w zakresie potencjału produktów rybnych.

Ankieta skierowana jest do mieszkańców Doliny Karpia. Czas jej wypełnienia nie powinien przekroczyć 10 minut. Prosimy o wypełnienie ankiety do 15.03.2023 r.


Zobacz także

Dolina Karpia - strona www

Kolor i tekst

Warto zobaczyć

Gospodarka odpadami komunalnymi

Ogłoszenie spoza Gminy Mucharz

Aktualna jakość powietrza

Gminny Portal Mapowy

System Informacji Przestrzennej

Zwierzaki poszukują właścicieli

Programy i projekty dofinansowane z programów rządowych

Programy i projekty dofinansowane z funduszy europejskich

Czyste Powietrze

Dolina Karpia

Sprawdź - jak załatwić sprawę

WFOŚiGW

Igrzyska Europejskie Kraków 2023