N 49O 48' 28,1'' / E 19O 33' 54,5''

Warto zobaczyć

Harcerze pomogą - tel. 509 111 662

GOKiC Mucharz - oferta

100 lat niepodległości

Kapliczki Gminy Mucharz

Moja Siatkowka

Klub Fotograficzny Okno

LKS Spartak Skawce

Wirtualny spacer wokół zbiornika Świnna Poręba

Odwiedziny

Dziś
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Ubiegły miesiąc
Wszystkich
418
778
2778
3266
29563
4667124

Dzień seniora w Jaszczurowej 2019

Dzień seniora w Jaszczurowej 2019

10 listopada 2019 r. w Domu Kultury w Jaszczurowej odbył się Dzień Seniora. Impreza została zorganizowana przez Koło Gospodyń Wiejskich z Jaszczurowej oraz Gminny Ośrodek Kultury i Czytelnictwa w Mucharzu.

Nie bójmy się lat, które mijają bo one nam mądrości dodają

10 listopada 2019 r. w Domu Kultury w Jaszczurowej odbył się Dzień Seniora. Impreza została zorganizowana przez Koło Gospodyń Wiejskich z Jaszczurowej oraz Gminny Ośrodek Kultury i Czytelnictwa w Mucharzu. Na spotkanie licznie przybyły osoby z naszej wsi, które ukończyły 60 lat oraz goście z sąsiednich wiosek naszej gminy.

Po pysznym obiedzie, panie z KGW Jaszczurowa wystąpiły z programem artystycznym. Przy akompaniamencie pana Radosława Zielińskiego śpiewały piosenki i recytowały wiersze, które bawiły publiczność. Oprócz zdolności wokalnych ukazały również swoje możliwości aktorskie, odgrywając scenkę kabaretową pt. „U doktora". Wywołało to wiele radości wśród zebranych gości. W programie artystycznym uczestniczyła również młodzież. Chłopcy dali popis umiejętności aktorsko-tanecznych.

Najstarsze seniorki, które przybyły na imprezę zostały wyróżnione upominkiem i otrzymały tytuł: „Zasłużona Seniorka". Miło spędzone popołudnie przy śpiewie, żartach i rozmowach było dowodem na to, że warto takie imprezy organizować. Dzieciństwo, młodość czy starość, to etapy życia, które się zazębiają i przenikają. Uczmy się spędzać wspólnie czas, szanujmy się i bądźmy wdzięczni sobie nawzajem. Od tych, którzy osiągnęli już wiek dojrzały, tak wiele możemy się nauczyć. Dziękujemy tym, którzy pomogli zorganizować tą imprezę. Dzień Seniora zorganizowano z Funduszu Sołeckiego wsi Jaszczurowa. (B. Morór)

Dzień seniora (foto B. Mosór)


Kolor i tekst

Warto zobaczyć

Gospodarka odpadami komunalnymi

RODO

Sesja rady gminy

Ogłoszenie spoza Gminy Mucharz

Ekointerwencja

Rodzina 500+

System Informacji Przestrzennej

Miejscowy Plan Zagospodarowania przestrzennego

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Gminy Partnerskie

Projekty Granty

Sprawdź - jak załatwić sprawę

Dziennik ustaw

powiat live 2013

Witryna wiejska