N 49O 48' 28,1'' / E 19O 33' 54,5''

Warto zobaczyć

Harcerze pomogą - tel. 509 111 662

GOKiC Mucharz - oferta

100 lat niepodległości

Kapliczki Gminy Mucharz

Moja Siatkowka

Klub Fotograficzny Okno

LKS Spartak Skawce

Wirtualny spacer wokół zbiornika Świnna Poręba

Odwiedziny

Dziś
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Ubiegły miesiąc
Wszystkich
359
1105
1464
19016
23044
4604535

Spartak Skawce - awans juniorów

Spartak Skawce - awans juniorów

Pierwsze miejsce Spartaka Skawce w 1 lidze Małopolski Zachodniej. Przez 23 spotkania drużyna była niepokonana, wygrywając 21 spotkań i 2 razy remisując.

Awans Juniorów LKS Spartak Skawce do 1. Ligi Małopolski Juniorów Starszych

W ubiegłym roku drużyna juniorów LKS Spartak Skawce awansowała do 1 ligi Małopolski Zachodniej. Była to niespodzianka, gdyż nikt nie wskazywał drużyny ze Skawiec jako faworyta. W sezonie 2018/2019 młodzi piłkarze z naszej gminy sprawili jeszcze większą niespodziankę. Drużyna zajęła pierwsze miejsce w tabeli zdobywając 65 punktów i strzelając 110 bramek. Warto dodać, że przez 23 spotkania ta drużyna była niepokonana, wygrywając 21 spotkań i 2 razy remisując. Dopiero w ostatniej kolejce minimalnie lepsi okazali się piłkarze Unii Oświęcim, jednak ta porażka nie miała wpływu na wygląd tabeli.

Należy tu wyróżnić wielki wkład pracy włożony w trening młodych zawodników. Przede wszystkim ojcem sukcesu jest trener Łukasz Mika, który z tą drużyną współpracuje już kilka lat. On nauczył tych młodych ludzi pewności siebie, wiary we własne umiejętności i waleczności.

Gdy spojrzymy na listę pokonanych rywali (Victoria Jaworzno, Fablok Chrzanów, MKS Trzebinia, Orzeł Ryczów) sukces ten jest jeszcze bardziej imponujący.

Spartak to nie tylko drużyna juniorów. Obecnie w klubie trenują dwie grupy dzieci (klasy 0-3 i 4-6). Dzieci wykazują wielki potencjał i z pewnością w przyszłości będą stanowić o sile zespołu. Spartak posiada też drużynę seniorów którzy walczą o awans do klasy B. (P. Homel)

LKS Spartak Skawce (foto P. Homel)

Kolor i tekst

Warto zobaczyć

Gospodarka odpadami komunalnymi

RODO

Sesja rady gminy

Ogłoszenie spoza Gminy Mucharz

Ekointerwencja

Rodzina 500+

System Informacji Przestrzennej

Miejscowy Plan Zagospodarowania przestrzennego

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Gminy Partnerskie

Projekty Granty

Sprawdź - jak załatwić sprawę

Dziennik ustaw

powiat live 2013

Witryna wiejska