N 49O 48' 28,1'' / E 19O 33' 54,5''

Warto zobaczyć

GOKiC Mucharz - oferta

100 lat niepodległości

Kapliczki Gminy Mucharz

Moja Siatkowka

Klub Fotograficzny Okno

LKS Spartak Skawce

Wirtualny spacer wokół zbiornika Świnna Poręba

Odwiedziny

Dziś
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Ubiegły miesiąc
Wszystkich
647
873
7919
20489
27262
4529436

Z nurtem życia

Z nurtem życia

Przyrody zazdrości nam cała Europa – wywiad z twórcami filmu „Z nurtem życia". Uroczysta premiera filmu już 22 kwietnia o godz. 20.00 w WCK w Wadowicach.

Zobacz wywiad: Przyrody zazdrości nam cała Europa


Drugi zwiastun filmu

Na stronach internetowych ukazał się drugi zwiastun filmu "Z nurtem życia" opowiadający o przyrodzie doliny Skawy i powstającego Jeziora Mucharskiego.

Witamy! Dziś po prawie rocznej przerwie zapraszamy Was na kolejną zapowiedź naszego filmu! Wierzymy, że oczarowani wyjątkowymi obrazami przyrody doliny rzeki Skawy podkreślonymi wspaniałą muzyką oraz otuleni ciepłym głosem Pani Krystyny Czubówny dacie się ponieść z przysłowiowym nurtem w głąb naszej historii.

Studio filmowe Toksa

Trailer filmu 2

Trailer filmu 1

Premiera filmu zapowiedziana jest na wiosnę 2017 roku.

 


Zapowiedź z 4 marca 2016

Film „Z nurtem życia" to podróż w głąb Małopolski, który pokazuje piękno polskiej przyrody w sposób dokumentalno-artystyczny. Jego twórcy to Tomasz Kotaś i Krzysztof Sarapata, a premiera – grudzień 2016.

W tle budowa zbiornika w Świnnej Porębie

To swoistego rodzaju podróż w czasie ukazująca już nieistniejące magiczne zakątki rzeki Skawy na tle nowo budowanego zbiornika wodnego w Świnnej Porębie. Opowiada historię natury i człowieka. Jednakże to nie człowiek jest tu głównym bohaterem, tę role przejmują zwierzęta te dobrze nam znane jak i te nieco bardziej płochliwe, zamieszkujące w głębi lasu czy nad brzegiem rzeki, doskonale unikające ludzi a równocześnie egzystujące tuż obok nas, a jest ich ponad 80 gatunków.
To niemal ich oczami z ich perspektywy możemy zobaczyć jak zmienia się miejsce przez ponad 5 lat oraz to jaką rolę w jej zmianie odegrał człowiek.

Człowiek jest tylko jednym z elementów natury, ale zarazem to on jest zwierciadłem cierpienia, które najbardziej przemawia.

To pierwszy Polski dokument realizowany w technologii RAW. Fenomenalne obrazy dopełniają wysublimowane dźwięki przyrody wraz z muzyką, która skomponowana jest specjalnie na potrzeby filmu. (wszystkie materiały zaczerpnięte z: www.znurtemzycia.pl)

Trailer filmu 1

 

 

 

Kolor i tekst

Warto zobaczyć

RODO

Sesja rady gminy

Ogłoszenie spoza Gminy Mucharz

Ekointerwencja

Rodzina 500+

System Informacji Przestrzennej

Miejscowy Plan Zagospodarowania przestrzennego

Gospodarka odpadami komunalnymi

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Gminy Partnerskie

Projekty Granty

Sprawdź - jak załatwić sprawę

Dziennik ustaw

powiat live 2013

Witryna wiejska

Newsletter: