N 49O 48' 28,1'' / E 19O 33' 54,5''

II Gminny Konkurs Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej

Dnia 25 października 2012r. odbył się II Gminny Konkurs Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej, organizowany w Szkole Podstawowej w Świnnej Porębie. W przesłuchaniach udział wzięli soliści i zespoły z ZS w Jaszczurowej oraz z SP w Świnnej Porębie.

Jury po wysłuchaniu uczestników wyłoniło laureatów konkursu. W kategorii przedszkola i zerówki: I miejsce – Ewa Dąbrowska, II miejsce – Zofia Jaroch i Martyna Wądrzyk, III miejsce – zespół „Przedszkolny Batalion", wyróżnienie – Fabiana Bryndza oraz zespół „Rozmarynki".

W kategorii klasy I – III: I miejsce – Zuzanna Mikołajek oraz zespół „Przebojowe Trzeciaki"(ZS Jaszczurowa), II miejsce – Oliwia Koniorczyk, III miejsce – Wiktoria Czechowicz, wyróżnienie – Gabriel Nowak.

W kategorii klasy IV – VI: nagród nie przyznano. W kategorii gimnazjum: I miejsce – Karolina Olszewska (ZS Jaszczurowa). Nagroda GRAND PRIX – zespól „Much – Song" (ZS Jaszczurowa). Wszyscy laureaci odebrali nagrody ufundowane przez Wójta Gminy Mucharz podczas uroczystości obchodów Święta Niepodległości w niedzielę 11 listopada 2012r. Wybrani laureaci wykonali również swoje utwory w czasie krótkiego koncertu.

Kolor i tekst

Warto zobaczyć

Rodzina 500+

Sesja rady gminy

System Informacji Przestrzennej

Miejscowy Plan Zagospodarowania przestrzennego

Gospodarka odpadami komunalnymi

Ewidencja obiektów

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Gminny Zespół Administracyjny Szkół

Gminy Partnerskie

Projekty Granty

Ogłoszenie spoza Gminy Mucharz

Wpis i zmiana w CEIDG są bezpłatne

Sprawdź - jak załatwić sprawę

Dziennik ustaw

WKU Oświęcim

Wiadomości powiatowe

powiat live 2013

Witryna wiejska

Newsletter: