N 49O 48' 28,1'' / E 19O 33' 54,5''

Warto zobaczyć

Harcerze pomogą - tel. 509 111 662

GOKiC Mucharz - oferta

100 lat niepodległości

Kapliczki Gminy Mucharz

Moja Siatkowka

Klub Fotograficzny Okno

LKS Spartak Skawce

Wirtualny spacer wokół zbiornika Świnna Poręba

Odwiedziny

Dziś
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Ubiegły miesiąc
Wszystkich
536
1281
5469
2718
23864
4637013

Sukces na Turnieju Pożarniczym

Sukces na Turnieju Pożarniczym

W sobotę 27 kwietnia 2019 roku w Wielickiej Mediatece przy placu prof. Skulimowskiego odbyły się Wojewódzkie Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej.

Anna Dyrcz reprezentowała OSP Koziniec-Centrum

W sobotę 27 kwietnia 2019 roku w Wielickiej Mediatece przy placu prof. Skulimowskiego 3 odbyły się Wojewódzkie Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej.

Organizatorem turnieju był Oddział Wojewódzki ZOSP RP Województwa Małopolskiego w Krakowie. W turnieju uczestniczyli laureaci eliminacji powiatowych z całego województwa w trzech grupach wiekowych:

  1. Szkoła podstawowa, klasy 1-6
  2. Szkoła podstawowa, klasy 7-8 oraz gimnazjum, klasa 3
  3. Szkoły ponadgimnazjalne

Reprezentacja każdego powiatu składała się z 2-ch przedstawicieli z każdej grupy wiekowej. W tych eliminacjach mieliśmy swojego przedstawiciela - uczennica Szkoły Podstawowej w Świnnej Porębie i zarazem członek MDP przy Ochotniczej Straży Pożarnej Koziniec-Centrum Anna Dyrcz reprezentowała powiat wadowicki w II grupie wiekowej.

Eliminacje wojewódzkie zgodnie z regulaminem turnieju przebiegały w dwóch etapach. Najpierw wszyscy uczestnicy pisemnie odpowiadali na pytania w testach wiedzy, a później najlepsi w każdej kategorii wiekowej odpowiadali ustnie na wylosowany zestaw pytań przed zgromadzoną w sali kinowej Wielickiej Mediateki publicznością i komisja sędziowską.

Jury konkursu nie miało łatwego zadania, aby wyłonić najlepszych do finału ustnego w I grupie wiekowej potrzebna była dogrywka. Po podsumowaniu wyników okazało się, iż Ania Dyrcz zajęła II miejsce w swojej kategorii wiekowej i tym samym będzie reprezentować województwo małopolskie w eliminacjach krajowych OTWP, które zostaną rozegrane w dniach 30.05-1.06.2019 r. w miejscowości Złoty Potok.

Ania jest pierwszym członkiem naszej OSP, któremu udało się awansować do krajowych eliminacji OTWP. Muszę dodać, że zwycięzcą turnieju w tej kategorii wiekowej była Agnieszka Węgrzyn z OSP Frydrychowice, co świadczy o wysokim poziomie turnieju OTWP w naszym powiecie.

Dariusz Dyrcz, prezes OSP Koziniec - Centrum

Gratulujemy i życzymy powodzenia na szczeblu krajowym.

 

Kolor i tekst

Warto zobaczyć

Gospodarka odpadami komunalnymi

RODO

Sesja rady gminy

Ogłoszenie spoza Gminy Mucharz

Ekointerwencja

Rodzina 500+

System Informacji Przestrzennej

Miejscowy Plan Zagospodarowania przestrzennego

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Gminy Partnerskie

Projekty Granty

Sprawdź - jak załatwić sprawę

Dziennik ustaw

powiat live 2013

Witryna wiejska