N 49O 48' 28,1'' / E 19O 33' 54,5''

Warto zobaczyć

GOKiC Mucharz - oferta

Kapliczki Gminy Mucharz

Jezioro Mucharskie

Moja Siatkowka

Klub Fotograficzny Okno

LKS Spartak Skawce

Wirtualny spacer wokół zbiornika Świnna Poręba

Odwiedziny

Dziś
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Ubiegły miesiąc
Wszystkich
737
1104
5316
19583
27113
4087325

Otwarcie stacji benzynowej Oilen

Pamiętacie starą stację benzynową w Jaszczurowej, w gminie Mucharz? Tę przy drodze krajowej? Nie ma jej, ale w tym samym miejscu powstała całkiem nowa, wybudowana od podstaw, na bazie najnowocześniejszych technologii Stacja OILEN! Inwestorzy przewidzieli mega okazje!

Wielkie otwarcie stacji benzynowej Oilen. Jedyne takie miejsce w powiecie!

Inwestorzy terenu po starej stacji benzynowej przy drodze krajowej nr 28 w Jaszczurowej stawiają na coś więcej niż tylko sprzedaż paliwa. Całkiem nowa Stacja OILEN powstawała od podstaw, poczynając od zbiorników i technologii, przez paliwo wysokiej jakości, po profesjonalną obsługę i nowe udogodnienia dla Klientów.

Choć usługi stacji OILEN w Jaszczurowej, gmina Mucharz, przeznaczone są dla każdego, to właśnie dla mieszkańców gminy przygotowano coś specjalnego.

Jak się dowiadujemy firma Oilen, w porozumieniu z władzami Mucharza, postanowiła zaoferować każdemu mieszkańcowi gminy, indywidualny rabat. To pierwsza tego typu promocja w naszej okolicy! Rozpocznie się od pierwszego dnia czerwca! Tak się integruje z mieszkańcami!

To nie wszystko. Każdy mieszkaniec gminy będzie mógł wnieść coś od siebie do funkcjonowania stacji benzynowej Oilen. Jak zapewniają jej pracownicy każda opinia i sugestia zostanie wysłuchana, tak by dostosować ofertę jak najlepiej dla każdego klienta.

Klient jest dla nas najważniejszy! To dla niego stawiamy na profesjonalizm i miłą, rzetelną obsługę- informują pracownicy stacji Oilen w Jaszczurowej.

Stacja oferuje wysokiej jakości paliwa, bardzo duży, darmowy parking oraz sklep, w którym zachęca szeroka gama produktów a także przepyszna kawa firmy Costa. Na Klientów czeka 6 stanowisk do tankowania ( także gazu), także dla aut ciężarowych.

To ciągle nie koniec!

Oprócz sprzedaży detalicznej, stacja oferuje sprzedaż hurtową paliw, posiada własny tabor cystern i dzięki temu może być zawsze na czas! Dodatkowo Oilen bierze udział w programie Ministerstwa Finansów, w którym gwarantuje kaucję VAT 1 000 000 PLN. Dzięki temu może pochwalić się pewnością i bezpieczeństwem przeprowadzanych transakcji.

Zapraszamy na wielkie otwarcie stacji benzynowej Oilen w Jaszczurowej. Już w sobotę (28.05) od godziny 8.00 pierwszych 100 klientów, którzy zatankują minimum 20 litrów dowolnego paliwa otrzyma dodatkowe 2 litry paliwa gratis! (tekst, foto: Oilen)

 

 

 

Kolor i tekst

Warto zobaczyć

Ogłoszenie spoza Gminy Mucharz

Rodzina 500+

Sesja rady gminy

System Informacji Przestrzennej

Miejscowy Plan Zagospodarowania przestrzennego

Gospodarka odpadami komunalnymi

Ewidencja obiektów

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Gminny Zespół Administracyjny Szkół

Gminy Partnerskie

Projekty Granty

Wpis i zmiana w CEIDG są bezpłatne

Sprawdź - jak załatwić sprawę

Dziennik ustaw

WKU Oświęcim

Wiadomości powiatowe

powiat live 2013

Witryna wiejska

Newsletter: