N 49O 48' 28,1'' / E 19O 33' 54,5''

Warto zobaczyć

Facebook Gmina Mucharz

GOKiC Mucharz

Rezerwacja kortów

Koronawirus - informacje i zalecenia

Solidarni z Ukrainą!

100 lat niepodległości

Odwiedziny

Dziś
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Ubiegły miesiąc
Wszystkich
510
758
1268
3740
49563
5868796

Pływam i jeżdżę z głową!

Województwo Małopolskie kontynuuje realizację projektów ogólnorozwojowych, umożliwiających wszechstronny rozwój dzieci ze szkół podstawowych, poprzez aktywną rekreację ruchową. W Gminie Mucharz realizowano dwa projekty "Jeżdżę z głową" oraz "Już pływam".

 

 

„Jeżdżę z głową" –  już po raz kolejny dzieci z klas trzecich szkół podstawowych naszej gminy nabywają umiejętności jazdy na nartach.  Gmina Mucharz otrzymała z budżetu Województwa Małopolskiego 5060 zł dotacji na jego realizację, co stanowi prawie 50% kosztów całego projektu.

Jest to małopolski projekt nauki jazy na nartach i snowboardzie, realizowany w ramach zadania „Zagospodarowanie czasu wolnego dzieci i młodzieży"  którego pomysłodawczynią jest znana snowboardzistka, a równocześnie radna małopolskiego sejmiku Jagna Marczułajtis – Walczak. W tegorocznej edycji kursu jazdy na nartach bierze udział 30 uczniów i obejmuje: 4 wyjazdy na czterogodzinną naukę jazdy na nartach pod okiem instruktorów, przewóz dzieci do stacji narciarskiej w Skomielnej Czarnej i z powrotem, wypożyczenie sprzętu narciarskiego oraz wynajem stoku. Program obejmie nie tylko naukę jazdy, ale również kształtowanie nawyku jazdy w kasku oraz bezpiecznego i rozsądnego narciarstwa. Projekt rozpoczął się 9 lutego 2013 r. i potrwa do końca marca b.r.

Kolor i tekst

Warto zobaczyć

Gospodarka odpadami komunalnymi

Ogłoszenie spoza Gminy Mucharz

Aktualna jakość powietrza

Gminny Portal Mapowy

System Informacji Przestrzennej

RODO - polityka prywatności

Zwierzaki poszukują właścicieli

Środki zewnętrzne pozyskane przez Gminę Mucharz

Termomodernizacja Szkoły Podstawowej im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Mucharzu

Czyste Powietrze

Dolina Karpia

Sprawdź - jak załatwić sprawę

WFOŚiGW

Igrzyska Europejskie Kraków 2023