N 49O 48' 28,1'' / E 19O 33' 54,5''

Warto zobaczyć

Fundusze Europejskie dla turystyki

Harcerze pomogą - tel. 509 111 662

GOKiC Mucharz - oferta

100 lat niepodległości

Kapliczki Gminy Mucharz

Moja Siatkowka

Klub Fotograficzny Okno

LKS Spartak Skawce

Wirtualny spacer wokół zbiornika Świnna Poręba

Odwiedziny

Dziś
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Ubiegły miesiąc
Wszystkich
73
527
3767
16738
22632
4703228

Ferie zimowe 2020 w GOKiC

Ferie zimowe 2020 w GOKiC

Aktywnie, wesoło i bezpiecznie – tak upłynęły ferie zimowe organizowane przez Gminny Ośrodek Kultury i Czytelnictwa w Mucharzu.

Ferie 2020 z GOKiC w Mucharzu

W akcji Ferie udział wzięło ponad 250 dzieci, dwukrotnie zostały zwiększane rezerwacje biletów, jednorazowo ponad 120 dzieci skorzystało z oferowanego wyjazdu – taka frekwencja cieszy i świadczy o potrzebie organizowania podobnych wydarzeń.

W okresie ferii, w poszczególnych placówkach GOKiC zorganizowanych zostało wiele ciekawych atrakcji dla dzieci - zajęcia, warsztaty szycia, kulinarne, artystyczne, plastyczne oraz różne zabawy z animatorami, piżama party, turnieje tenisa stołowego i piłkarskie, doświadczenia z suchym lodem oraz pokazy i wspólne czytanie bajek. Odbyła się również impreza dla młodzieży połączona z edukacją profilaktyczną.

Dla uatrakcyjnienia wolnego czasu zaplanowane zostały także ciekawe wyjazdy, w tym m.in. do kina Helios w Bielsku-Białej, do wrotkarni w Wadowicach, zorganizowane zostało spotkanie na temat pracy policjantów w Komendzie Policji w Wadowicach oraz warsztaty multisensoryczne w Muzeum Papieskim. Bardzo ciekawa okazała się wycieczka do Kopalni Soli w Bochni gdzie dzieci zwiedzały przez ponad 4 godziny edukacyjną ścieżkę „Śladami pracy górnika", uczestniczyły w warsztatach podczas których mogły własnoręcznie wykonać czapki górnicze oraz miały możliwość zagrać pod ziemią w piłkę nożną. Największym jednak zainteresowaniem cieszyły się wyjazdy do Jumpowni w Bielsku-Białej oraz do Zoltar Parku w Krakowie, gdzie ilość chętnych dzieci znacznie przekroczyła zarezerwowane miejsca.

Niestety, ferie jak zawsze zakończyły się za szybko, ale upłynęły wesoło, bezpiecznie i w miłej atmosferze. Dziękujemy wszystkim osobom które wsparły GOKiC i pomogły podczas organizacji akcji Ferie dla dzieci. Ferie 2020 zostały dofinansowane ze środków Gminnej Komisji Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Mucharzu.

Ferie zimowe 2020 (foto GOKiC Mucharz)

Kolor i tekst

Warto zobaczyć

Gospodarka odpadami komunalnymi

RODO

Sesja rady gminy

Ogłoszenie spoza Gminy Mucharz

Ekointerwencja

Rodzina 500+

System Informacji Przestrzennej

Miejscowy Plan Zagospodarowania przestrzennego

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Gminy Partnerskie

Projekty Granty

Sprawdź - jak załatwić sprawę

Dziennik ustaw

powiat live 2013

Witryna wiejska