N 49O 48' 28,1'' / E 19O 33' 54,5''

Warto zobaczyć

Facebook Gmina Mucharz

GOKiC Mucharz

Rezerwacja kortów

Koronawirus - informacje i zalecenia

Solidarni z Ukrainą!

100 lat niepodległości

Odwiedziny

Dziś
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Ubiegły miesiąc
Wszystkich
394
1476
11908
41038
55305
5961399

Zwariowany Turniej Piłkarski


W szkole Podstawowej w Świnnej Porębie dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz z klas 0 i I zostały zaproszone do Zwariowanego Turnieju Piłkarskiego „Starszaki kontra młodziaki", który został rozegrany podczas Dni Sportu obchodzonego w Gminie Mucharz - a wszystko po to aby dobrze się pobawić i poprawić swoją kondycję.

 

Warunkiem udziału w turnieju było zgłoszenie się 2 grup/klas i rozegranie między sobą meczu w dowolnym stylu, w którym w każdej drużynie uczestniczyć musiało: minimum 4 rodziców i 1 nauczyciel. Za sędziowanie meczu odpowiedzialny był jeden odważny tata. I choć niektórym brakowało wiary w możliwość rozegrania zwariowanych meczy to pomysł ten okazał się bardzo trafiony.

W ramach turnieju rozegrane zostały trzy mecze, odbyły się one w dniach: 27 i 28.05.2015 r. oraz 01.06.2015 r. Sposób organizacji turnieju przez poszczególne zgłoszone grupy przerósł oczekiwania organizatorów. Każda drużyna dała z siebie wszystko – były superowe dopingi, sportowe przyrzeczenia, zwariowane przebrania, nowe techniki gry i ubaw po pachy nie tylko wśród dzieci. Rodzice i nauczyciele stanęli na wysokości zadania gdyż dzięki Im i ich chęciom zabawy wspólnie z dziećmi turniej został rozegrany. W nagrodę wszystkie dzieci otrzymały bilety do Fadolandi do Wadowic lub bilety na Czarny Groń do Rzyk k/Andrychowa ale największą radość dzieciom sprawiły prawdziwe medale, o których dzieci opowiadały jeszcze przez kilka dni ze swoimi rówieśnikami. Organizator turnieju – Stowarzyszenie „KLEKS" ze Świnnej Poręby nie zapomniał także o dorosłych uczestnikach, którzy otrzymali w podziękowaniu za wspólną zabawę dyplomy. Dla ochłody dzieciom ufundowane zostały lody oraz napoje.

Turniej został zorganizowany przez Stowarzyszenie „KLEKS" ze Świnnej Poręby. Impreza była współfinansowana przez LGD „Gościniec 4 żywiołów" w ramach działania „Funkcjonowanie lokalnej grupy działania nabywanie umiejętności i aktywizacja" ze środków Osi 4 LEADER, w ramach imprezy „Na sportowo z funduszami unijnymi". Sponsorem nagród ufundowanych dla klas I był Czarny Groń z Rzyk. Dziękujemy wszystkim osobom i podmiotom za przyczynienie się do organizacji turniejów i tym samym sprawienia dzieciom dużej radości. 

Stowarzyszenie KLEKS - Zwariowany Turniej Piłkarski 2015

Kolor i tekst

Warto zobaczyć

Gospodarka odpadami komunalnymi

Ogłoszenie spoza Gminy Mucharz

Aktualna jakość powietrza

Gminny Portal Mapowy

System Informacji Przestrzennej

RODO - polityka prywatności

Zwierzaki poszukują właścicieli

Środki zewnętrzne pozyskane przez Gminę Mucharz

Termomodernizacja Szkoły Podstawowej im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Mucharzu

Czyste Powietrze

Dolina Karpia

Sprawdź - jak załatwić sprawę

WFOŚiGW

Igrzyska Europejskie Kraków 2023