N 49O 48' 28,1'' / E 19O 33' 54,5''

Warto zobaczyć

#SzczepimySię

Fundusze Europejskie dla turystyki

Harcerze pomogą - tel. 509 111 662

GOKiC Mucharz - oferta

100 lat niepodległości

Kapliczki Gminy Mucharz

Moja Siatkowka

Klub Fotograficzny Okno

LKS Spartak Skawce

Wirtualny spacer wokół zbiornika Świnna Poręba

Odwiedziny

Dziś
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Ubiegły miesiąc
Wszystkich
72
437
509
15819
21450
5049279

Noc bibliotek 2021

Noc bibliotek 2021

W dniach od 8 do 12 października 2021 r. Biblioteki Gminnego Ośrodka Kultury i Czytelnictwa w Mucharzu uczestniczyły w ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek, Zapraszamy także na spotkania o Auschwitz - info na plakacie.

Noc Bibliotek - GOKiC Mucharz

W dniach od 8 do 12 października 2021 r. Biblioteki Gminnego Ośrodka Kultury i Czytelnictwa w Mucharzu uczestniczyły w ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek. W ramach akcji odbyło się wiele ciekawych atrakcji dla dzieci i młodzieży. W WDK Koziniec i w Świnnej Porębie zorganizowane zostało w kameralnym nastroju wspólne czytanie książek, zabawy i zagadki czytelnicze oraz warsztaty plastyczne. W WDK w Jaszczurowej odbyła się gra terenowa z zagadkami, gdzie do wspólnej zabawy aktywnie włączyli się lokalni mieszkańcy, którzy wspólnie z dziećmi i młodzieżą we własnych domach czytali poszczególne fragmenty książek. Z kolei Noc bibliotek w Mucharzu została zorganizowana pod hasłem "Mucharskie ścieżki Janiny Barbary Górkiewiczowej" - jej uczestnicy mieli okazję zwiedzić Izbę Pamięci poświęconą Janinie Barbarze Górkiewiczowej, obejrzeć interesujące filmy oraz posłuchać wiele ciekawych historii o życiu mucharskiej pisarki. Dyrekcja GOKiC Mucharz składa serdeczne podziękowanie za współpracę Dyrekcji i Nauczycielom Szkoły Podstawowej w Jaszczurowej oraz w Mucharzu, Państwu Siemieńcom z Mucharza, Mieszkańcom Jaszczurowej, którzy włączyli do wspólnej zabawy oraz Dzielnicowemu p. Tobiaszowi Pamuła. Szczegółowa fotorelacja z wydarzenia na https://www.facebook.com/gokicmucharz

Spotkania o Auschwitz - GOKiC Mucharz

Gminny Ośrodek Kultury i Czytelnictwa w Mucharzu zaprasza na bezpłatne spotkania z red. Bogdanem Wasztylem dziennikarzem, trzykrotnym zdobywcą Nagrody Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich, tzw. polskiego Pulitzera, laureatem Nagrody Pro Publico Bono oraz Nagrody im. Eugeniusza Kwiatkowskiego i wielu innych nagród dziennikarskich.

Spotkania zorganizowane są w ramach projektu "Przeciw złu Auschwitz – Kolbe, Pilecki, Kołodziej". Odbędą się:

  • 18.X.2021 r. o godz. 9:45 w WDK Jaszczurowa
  • 25.X.2021 r. ogodz. 17:00 w Świetlicy Wiejskiej w Mucharzu
  • 5.XI.2021 r. o godz. 15:30 w WDK Koziniec

Ideą przewodnią organizowanych spotkań jest przypomnienie o losach Polaków, którzy byli pierwszymi ofiarami największego niemieckiego obozu koncentracyjnego i zagłady KL Auschwitz-Birkenau. Podczas spotkań odbędzie się projekcja filmu "Ucieczka z piekła".

Wstęp wolny.

Noc bibliotek 2021 (foto GOKiC Mucharz)

 

 

 

Kolor i tekst

Warto zobaczyć

Gospodarka odpadami komunalnymi

RODO

Sesja rady gminy

Ogłoszenie spoza Gminy Mucharz

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Rodzina 500+

System Informacji Przestrzennej

Miejscowy Plan Zagospodarowania przestrzennego

Gminy Partnerskie

Sprawdź - jak załatwić sprawę

Dziennik ustaw

powiat live 2013

Witryna wiejska

WFOŚ w Krakowie