N 49O 48' 28,1'' / E 19O 33' 54,5''

Warto zobaczyć

Facebook Gmina Mucharz

GOKiC Mucharz

Rezerwacja kortów

Koronawirus - informacje i zalecenia

Solidarni z Ukrainą!

100 lat niepodległości

Odwiedziny

Dziś
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Ubiegły miesiąc
Wszystkich
588
758
1346
3818
49563
5868874

Gimnazjum zaprasza

Gimnazjum im. Janiny Barbary Górkiewiczowej w Mucharzu ogłasza rekrutację do klas pierwszych na rok szkolny 2013/2014. Zapraszamy do nas wszystkich uczniów klas szóstych szkół podstawowych naszej gminy.

Mucharskie gimnazjum świetnie wypełnia swoje zadania edukacyjne od początku istnienia szkoły, przygotowując młodzież do dalszej nauki. Potwierdzają to wyniki naszych uczniów osiągane już w gimnazjum, podczas konkursów i egzaminów oraz na etapie edukacji w szkołach średnich i na wyższych uczelniach. Nienastawione na sukces za wszelką cenę, ale na wychowanie i wykształcenie - gimnazjum stawia na absolwenta, który jest człowiekiem mądrym, odpowiedzialnym i świadomym swojej przyszłości.

Ważne informacje:

 

Zobacz plakat gimnazjum

Codzienne i niecodzienne życie gimnazjum (foto gimnazjum RK)

Kolor i tekst

Warto zobaczyć

Gospodarka odpadami komunalnymi

Ogłoszenie spoza Gminy Mucharz

Aktualna jakość powietrza

Gminny Portal Mapowy

System Informacji Przestrzennej

RODO - polityka prywatności

Zwierzaki poszukują właścicieli

Środki zewnętrzne pozyskane przez Gminę Mucharz

Termomodernizacja Szkoły Podstawowej im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Mucharzu

Czyste Powietrze

Dolina Karpia

Sprawdź - jak załatwić sprawę

WFOŚiGW

Igrzyska Europejskie Kraków 2023