N 49O 48' 28,1'' / E 19O 33' 54,5''

Warto zobaczyć

Harcerze pomogą - tel. 509 111 662

GOKiC Mucharz - oferta

100 lat niepodległości

Kapliczki Gminy Mucharz

Moja Siatkowka

Klub Fotograficzny Okno

LKS Spartak Skawce

Wirtualny spacer wokół zbiornika Świnna Poręba

Odwiedziny

Dziś
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Ubiegły miesiąc
Wszystkich
54
670
3863
4351
29563
4668209

Wioletta Rupa z Laurem Babiogórskim

Wioletta Rupa z Laurem Babiogórskim

W Gminnym Ośrodku Kultury w Lanckoronie odbyło się w sobotę 14 grudnia br. Spotkanie opłatkowe członków Stowarzyszenia Gmin Babiogórskich. Tradycyjnie stało się ono okazją do wręczenia Laurów Babiogórskich.

Wioletta Rupa z Laurem Babiogórskim

W Gminnym Ośrodku Kultury w Lanckoronie odbyło się w sobotę 14 grudnia br. Spotkanie opłatkowe członków Stowarzyszenia Gmin Babiogórskich. Tradycyjnie stało się ono okazją do wręczenia Laurów Babiogórskich, będących wyrazem uznania dla wyróżnionych.

Podczas uroczystości laurem została uhonorowana m.in. Wioletta Rupa, p.o. Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Czytelnictwa w Mucharzu. Wyróżnienie zostało przyznane na wniosek Rady Gminy Mucharz.

Pani Wioletta Rupa od 2013 r. jest Prezesem Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły Podstawowej w Świnnej Porębie „KLEKS". W okresie 2009-2018 była pracownikiem LGD „Gościniec 4 żywiołów" w Lanckoronie. Aktywny społecznik, lokalny lider, autorka i realizatorka wielu projektów skierowanych szczególnie dla dzieci. Mama dwójki dzieci, zawsze aktywna zawodowo a mimo to bezinteresownie, w wolnym prywatnym czasie, bezpłatnie poświęca wiele godzin na pisanie projektów skierowanych dla społeczności lokalnej Gminy Mucharz. Pomimo aktywnej działalności w ramach Stowarzyszenia „KLEKS" otwarta na współpracę z innymi organizacjami, którym niejednokrotnie pomogła, doradzała i wsparła ich nie tylko w realizacji projektów. Poza pracą, chętnie pomaga także osobom prywatnym, mieszkańcom gminy Mucharz w pozyskiwaniu środków na rozwój swoich inicjatyw i działalności.

Wioletta Rupa z Laurem Babiogórskim (foto W. Ciombrowski)

 

 

Kolor i tekst

Warto zobaczyć

Gospodarka odpadami komunalnymi

RODO

Sesja rady gminy

Ogłoszenie spoza Gminy Mucharz

Ekointerwencja

Rodzina 500+

System Informacji Przestrzennej

Miejscowy Plan Zagospodarowania przestrzennego

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Gminy Partnerskie

Projekty Granty

Sprawdź - jak załatwić sprawę

Dziennik ustaw

powiat live 2013

Witryna wiejska