N 49O 48' 28,1'' / E 19O 33' 54,5''

Warto zobaczyć

Fundusze Europejskie dla turystyki

Harcerze pomogą - tel. 509 111 662

GOKiC Mucharz - oferta

100 lat niepodległości

Kapliczki Gminy Mucharz

Moja Siatkowka

Klub Fotograficzny Okno

LKS Spartak Skawce

Wirtualny spacer wokół zbiornika Świnna Poręba

Odwiedziny

Dziś
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Ubiegły miesiąc
Wszystkich
535
853
2850
8215
29563
4672073

Ogłoszenie GOKiC

Ogłoszenie GOKiC

Informujemy, że Biblioteki funkcjonujące przy Gminnym Ośrodku Kultury i Czytelnictwa w Mucharzu 4 maja 2020 r. pozostaną w dalszym ciągu zamknięte.

Od 4 maja, decyzją Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego, został zdjęty zakaz działalności bibliotek. Biblioteki mogą być otwarte po wprowadzeniu procedur zgodnych
z wytycznymi opracowanymi przez Ministerstwo Rozwoju po konsultacji z GIS.

Informujemy, że Biblioteki funkcjonujące przy Gminnym Ośrodku Kultury i Czytelnictwa w Mucharzu 4 maja 2020 r. pozostaną w dalszym ciągu zamknięte.

Czas, w którym nasza instytucja była zobligowana do zamknięcia bibliotek wykorzystaliśmy na prace porządkowe związane z selekcją księgozbioru, oraz na przeprowadzenie inwentaryzacji (skontrum) we wszystkich naszych placówkach. W związku z ustawową koniecznością ochrony księgozbiorów, w naszych bibliotekach zmianie ulegną zasady wypożyczania i zwrotu książek, wprowadzone zostaną także nowe możliwości korzystania z usług bibliotek. Zasady funkcjonowania bibliotek GOKiC zawarte zostaną w regulaminie, który jest wymagany na podstawie Ustawy z dnia 27 czerwca 1997 r. o bibliotekach. Obecnie prace te dobiegają końca.

W związku z możliwością otwarcia bibliotek, po zakończeniu prac porządkowych będziemy przygotowywać się do bezpiecznego udostępniania zbiorów.

Otwarcie bibliotek nastąpi dopiero wtedy, gdy będziemy w stanie sprostać wszystkim wymogom, i gdy biblioteki będą przygotowane do bezpiecznego funkcjonowania w czasie epidemii.

Prosimy Państwa o cierpliwość i wyrozumiałość. W najbliższym czasie poinformujemy Państwa o dacie otwarcia bibliotek i usługach, które będą dostępne dla Państwa podczas stanu epidemicznego.

Z poważeniem,
Wioletta Rupa
p.o. Dyrektor GOKiC

 

 

 

Kolor i tekst

Warto zobaczyć

Gospodarka odpadami komunalnymi

RODO

Sesja rady gminy

Ogłoszenie spoza Gminy Mucharz

Ekointerwencja

Rodzina 500+

System Informacji Przestrzennej

Miejscowy Plan Zagospodarowania przestrzennego

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Gminy Partnerskie

Projekty Granty

Sprawdź - jak załatwić sprawę

Dziennik ustaw

powiat live 2013

Witryna wiejska