N 49O 48' 28,1'' / E 19O 33' 54,5''

 

Czytaj więcej...

Drzewka w Świnnej Porębie

W poniedziałek, 16 października przy Domu Kultury w Świnnej Porębie silna grupa reprezentująca Radnych, KGW, Radę Sołecką, Pracowników GOKiC oraz mieszkańców Świnnej Poręby pod kierownictwem Sołtysa wsi Pani Krystyny Siwek przystąpiła do akcji nasadzania drzewek i krzewów ozdobnych.

Czytaj więcej...

Gościniec 4 Żywiołów - ogłoszenie

Jesteś zainteresowany dotacją? Zapraszamy do LGD Gościniec 4 żywiołów.

Czytaj więcej...

Wystawa i odpust w Kozińcu

W sobotę 7 października 2017 r. obok kaplicy w Kozińcu zainaugurowano wystawę plenerową o miejscowości Koziniec i gminie Mucharz.

Czytaj więcej...

40 Harcerski Rajd Powsinóg Beskidzkich

Rajd Harcerski „Powsinóg Beskidzkich" ma swoją bogatą tradycję. W tym roku odbyła się już jego czterdziesta edycja.

Czytaj więcej...

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Nocna i świąteczna opieka zdrowotna - zobacz wykaz placówek.

Czytaj więcej...

Ogłoszenie - zbiórka odpadów

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych - 10.10.2017 - Jaszczurowa, Mucharz, Skawce, 12.10.2017 - Jamnik, Koziniec, Świnna Poręba, Zagórze.

Czytaj więcej...

Projekt e-Mocni

Od września mieszkańcy Mucharza i Skawiec zgłębiają tajniki możliwości jakie daje korzystanie z komputera i ułatwienia wynikające z korzystania z Internetu. Już wiedzą, że cyfrowe umiejętności, to realne korzyści.

Czytaj więcej...

Ogłoszenie Urzędu Gminy

Nieodpłatna pomoc prawna dla mieszkańców gminy Mucharz w Punkcie Nieodpłatnej Pomocy Prawnej w Wadowicach - budynek Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej - zobacz

Czytaj więcej...

Minifestiwal w Ochodnicy

W dniu 14 września 2017 r. w słowackiej Ochodnicy w ramach projektu „Ochodnica i Mucharz – partnerstwo w sprawie ochrony naszego dziedzictwa" odbył się Minifestiwal dziecięcy.

Czytaj więcej...

Wymień piec 2017

Gmina Mucharz ze swoim projektem pn. „Obniżenie poziomu niskiej emisji w gminie Mucharz, poprzez wymianę źródeł ciepła w indywidualnych gospodarstwach domowych (paliwa stałe)" zajęła najwyższą lokatę w konkursie o dofinansowanie z RPO WM 20014-2020* w Subregionie Małopolska Zachodnia.

Wyświetl starsze artykuły

Kolor i tekst

Newsletter: