N 49O 48' 28,1'' / E 19O 33' 54,5''

Warto zobaczyć

GOKiC Mucharz - oferta

100 lat niepodległości

Kapliczki Gminy Mucharz

Jezioro Mucharskie

Moja Siatkowka

Klub Fotograficzny Okno

LKS Spartak Skawce

Wirtualny spacer wokół zbiornika Świnna Poręba

Odwiedziny

Dziś
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Ubiegły miesiąc
Wszystkich
628
522
1150
34122
32946
4229677

Pływam i jeżdżę z głową!

Województwo Małopolskie kontynuuje realizację projektów ogólnorozwojowych, umożliwiających wszechstronny rozwój dzieci ze szkół podstawowych, poprzez aktywną rekreację ruchową. W Gminie Mucharz realizowano dwa projekty "Jeżdżę z głową" oraz "Już pływam".

 

 

„Jeżdżę z głową" –  już po raz kolejny dzieci z klas trzecich szkół podstawowych naszej gminy nabywają umiejętności jazdy na nartach.  Gmina Mucharz otrzymała z budżetu Województwa Małopolskiego 5060 zł dotacji na jego realizację, co stanowi prawie 50% kosztów całego projektu.

Jest to małopolski projekt nauki jazy na nartach i snowboardzie, realizowany w ramach zadania „Zagospodarowanie czasu wolnego dzieci i młodzieży"  którego pomysłodawczynią jest znana snowboardzistka, a równocześnie radna małopolskiego sejmiku Jagna Marczułajtis – Walczak. W tegorocznej edycji kursu jazdy na nartach bierze udział 30 uczniów i obejmuje: 4 wyjazdy na czterogodzinną naukę jazdy na nartach pod okiem instruktorów, przewóz dzieci do stacji narciarskiej w Skomielnej Czarnej i z powrotem, wypożyczenie sprzętu narciarskiego oraz wynajem stoku. Program obejmie nie tylko naukę jazdy, ale również kształtowanie nawyku jazdy w kasku oraz bezpiecznego i rozsądnego narciarstwa. Projekt rozpoczął się 9 lutego 2013 r. i potrwa do końca marca b.r.

Kolor i tekst

Warto zobaczyć

RODO

Sesja rady gminy

Ogłoszenie spoza Gminy Mucharz

Rodzina 500+

System Informacji Przestrzennej

Miejscowy Plan Zagospodarowania przestrzennego

Gospodarka odpadami komunalnymi

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Gminny Zespół Administracyjny Szkół

Gminy Partnerskie

Projekty Granty

Sprawdź - jak załatwić sprawę

Dziennik ustaw

powiat live 2013

Witryna wiejska

Newsletter: