N 49O 48' 28,1'' / E 19O 33' 54,5''

Warto zobaczyć

GOKiC Mucharz - oferta

100 lat niepodległości

Kapliczki Gminy Mucharz

Moja Siatkowka

Klub Fotograficzny Okno

LKS Spartak Skawce

Wirtualny spacer wokół zbiornika Świnna Poręba

Odwiedziny

Dziś
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Ubiegły miesiąc
Wszystkich
663
873
7935
20505
27262
4529452

Sportowy Tydzień 2018

Sportowy Tydzień 2018

W dniu 8.10.2018 r. w sali Gorlickiego Centrum Kultury odbyła się gala finałowa i podsumowanie XXIV Sportowego Turnieju Miast i Gmin 2018

Podsumowanie Turnieju Miast i Gmin – Gala Finałowa

W dniu 8.10.2018 r. w sali Gorlickiego Centrum Kultury odbyła się gala finałowa i podsumowanie XXIV Sportowego Turnieju Miast i Gmin 2018 w ramach X Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich, który był organizowany w dniach od 26 maja do 01 czerwca.

Na uroczyste podsumowanie przybyli przedstawiciele samorządów z całego województwa małopolskiego oraz zaproszeni goście: Leszek Zegzda – Członek Zarządu Województwa Małopolskiego, Urszula Nowogórska – Przewodnicząca Sejmiku Województwa Małopolskiego, Barbara Dziwisz – Przewodnicząca Komisji Edukacji, Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki Sejmiku Województwa Małopolskiego, Witold Kochan – Dyrektor Biura Zarządu Województwa Małopolskiego, Dorota Skotnicka – Dyrektor Departamentu Turystyki i Sportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego, a także Zarząd Małopolskiego TKKF. Gminę Mucharz reprezentowali Piotr Koźbiał i Dariusz Prorok.

W grupie Gmin do 5000 tyś mieszkańców w skali województwa Gmina Mucharz zajęła pierwsze miejsce, a w skali całego kraju miejsce ósme.

W okresie od 26 maja do 1 czerwca na terenie Gminy odbyły się ponad 43 imprezy o charakterze sportowym, rekreacyjnym i turystycznym, których celem była promocja aktywnego ruchowo stylu życia. Wzięło w nich udział ponad 1350 uczestników.

Zajęcie tak wysokiego miejsca było możliwe dzięki zaangażowaniu się szerokiej rzeszy organizatorów imprez m.in. w szkołach, w klubach sportowych, w świetlicach itp.

Wszystkim składamy serdeczne podziękowania za zaangażowanie i włączenie się do turnieju i mamy nadzieję, że tak aktywny udział będzie kontynuowany również w kolejnych jego edycjach. (P.Koźbiał)

......

Gmina Mucharz wzięła udział w imprezie „Dni Rekreacji i Sportu Powszechnego". Były to zmagania w różnych miejscach na terenie gminy, w terminie od 26 maja do 1 czerwca 2018 r. w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich - sprawozdanie poniżej.

"Sport łączy pokolenia"

Jak co roku Gmina Mucharz bierze udziału w organizowanym przez Krajową Federację Sportu dla Wszystkich: Sportowym Turnieju Miast i Gmin", który jest rozegrany w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich. W tym roku odbywa się on w terminie od 26 maja do 1 czerwca 2018 r.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do czynnego włączenia się do organizowanych w ramach tego wydarzenia imprez sportowo rekreacyjnych (kalendarz imprez w załączeniu). Głównym celem imprezy jest aktywizacja ruchowa jak największej liczby naszych obywateli, szczególnie tych, którzy nie uprawiają sportu, nie ćwiczą codziennie, nie prowadzą aktywnego fizycznie trybu życia.

Sport łączy pokolenia" to hasło przewodnie tegorocznej edycji Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich – Sportowego Turnieju Miast i Gmin. Naczelnym celem jest wzmożenie motywacji do wyjścia z domu i integracji wokół wydarzeń sportowo-rekreacyjnych całych rodzin. Serdecznie zapraszamy do aktywnego uczestnictwa.

 Zobacz także:

Sportowy Tydzień 2018 (foto UG Mucharz)

Kolor i tekst

Warto zobaczyć

RODO

Sesja rady gminy

Ogłoszenie spoza Gminy Mucharz

Ekointerwencja

Rodzina 500+

System Informacji Przestrzennej

Miejscowy Plan Zagospodarowania przestrzennego

Gospodarka odpadami komunalnymi

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Gminy Partnerskie

Projekty Granty

Sprawdź - jak załatwić sprawę

Dziennik ustaw

powiat live 2013

Witryna wiejska

Newsletter: