N 49O 48' 28,1'' / E 19O 33' 54,5''

Warto zobaczyć

GOKiC Mucharz - oferta

100 lat niepodległości

Kapliczki Gminy Mucharz

Jezioro Mucharskie

Moja Siatkowka

Klub Fotograficzny Okno

LKS Spartak Skawce

Wirtualny spacer wokół zbiornika Świnna Poręba

Odwiedziny

Dziś
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Ubiegły miesiąc
Wszystkich
173
1081
3469
15549
30745
4178158

Fitness w Kozińcu

Fitness w Kozińcu

Od jakiegoś czasu bardzo aktywnie zrobiło się w naszej Gminie. Wszystko za sprawą zajęć fitness prowadzonych w Kozincu, Świnnej Porębie oraz Jaszczurowej. We wszystkich tych miejscowościach prowadzone są zajęcia o różnej aktywności i intensywności.

Aktywnie w Gminie Mucharz

Zajecia typu pilates, stretching, bpu, tabata, zajecia z dużymi lub małymi piłkami, step. Miniony miesiąc pokazał jak wielkim zainteresowaniem cieszą się takiego typu zajęcia a liczebność zaskoczyła samą prowadzącą

To dowód na to że coraz bardziej zależy nam na zdrowiu i dobrym samopoczuciu. Wykorzystując dużą powierzchnie sali w WDK Koziniec udało się ją wyposażyć w różnego rodzaju sprzęt fitness oraz lustra co znacznie podniosło jakość i komfort ćwiczeń. Udało się to osiągnąć dzięki nieocenionej pomocy KGW Inspiracje Kozińca.

Każda kobieta chce dbać o swoje ciało,należy jednak podkreślić, że fitness oprócz sprawności fizycznej to dobre samopoczucie a przede wszystkim zdrowie, bo doskonale sprawdza się jako środek profilaktyczny w walce z chorobami cywilizacyjnymi. Fitness bez wątpienia powoduje, że dłużej czujemy się młodzi, pełni sił i aktywni. Pomaga nam lepiej radzić sobie w naszym pełnym stresu i zabiegania życiu. Odpowiednie ćwiczenia pomagają rozluźnić mięśnie a tym samym ułatwiają rozładowanie stresu.

Jak twierdzi instruktorka fitness bycie fit to nie moda tylko styl życia, zachęca wszystkich bez względu na wiek do aktywnego trybu życia, twierdząc, że każdy powinien znaleźć czas dla siebie. Zależy jej na integracji grup, budowaniu wzajemnych relacji oraz wspólnych celów.

W kwietniu planowana jest aktywna sobota, każdy może przyjść spróbować swoich sił i stoczyć walkę z samym sobą. Zapraszamy i zachęcamy serdecznie do aktywnego spędzania czasu!

Więcej informacji na temat zajęć fitness pod numerem tel. 508 789 248

 


20.02.2017

Dom Kultury w Kozińcu organizuje zajęcia fitness! Zajęcia w poniedziałki, środy i piątki - od 20 lutego 2017 r.

Fitness w Kozińcu

Jeśli chcesz zmienić swój styl życia, poprawić kondycję ciała, polepszyć swój stan zdrowia lub po prostu oderwać się od codziennych obowiązków zapraszamy na zajęcia.

Zaczynamy od 20.02.2017

Postaw na siebie! Jesteś tego Warta!

Więcej informacji:

  • Marta, tel. 508 789 248
  • WDK Koziniec

Kolor i tekst

Warto zobaczyć

RODO

Sesja rady gminy

Ogłoszenie spoza Gminy Mucharz

Rodzina 500+

System Informacji Przestrzennej

Miejscowy Plan Zagospodarowania przestrzennego

Gospodarka odpadami komunalnymi

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Gminny Zespół Administracyjny Szkół

Gminy Partnerskie

Projekty Granty

Sprawdź - jak załatwić sprawę

Dziennik ustaw

powiat live 2013

Witryna wiejska

Newsletter: