N 49O 48' 28,1'' / E 19O 33' 54,5''

Warto zobaczyć

GOKiC Mucharz - oferta

100 lat niepodległości

Kapliczki Gminy Mucharz

Jezioro Mucharskie

Moja Siatkowka

Klub Fotograficzny Okno

LKS Spartak Skawce

Wirtualny spacer wokół zbiornika Świnna Poręba

Odwiedziny

Dziś
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Ubiegły miesiąc
Wszystkich
592
522
1114
34086
32946
4229641

Ogłoszenie - Jezioro Mucharskie

Ogłoszenie - Jezioro Mucharskie

22 czerwca 2016 r. w Mucharzu, odbyło się pierwsze z trzech zaplanowanych w gminach spotkań informacyjno-konsultacyjnych, dotyczących przygotowania wspólnie przez Gminy Mucharz, Stryszów i Zembrzyce Planu Rozwoju Jeziora Mucharskiego.

Przygotowanie i przyjęcie przez gminy tego planu warunkuje przeprowadzenie właściwej procedury konkursowej naboru wniosków w ramach poddziałania 6.3.3. Zagospodarowanie turystyczne i rekreacyjne otoczenia zbiorników wodnych Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Przywitał zebraniach i spotkanie rozpoczął Wójt Gminy Mucharz Pan Wacław Wądolny, który podziękował za tak liczne przybycie potencjalnych inwestorów, planujących działalność nad jeziorem, co daje nadzieje, że wspólnie uda się atrakcyjnie zagospodarować jezioro w sposób, który przyciągnie turystów i stworzy nowe miejsca pracy w Gminie Mucharz. Następną część spotkania poprowadził Pan dr Ziemowit Pochitonow, który przedstawił zasady, omówił warunki ubiegania się o dofinansowanie dla planowanych inwestycji w ramach przedmiotowego naboru.

Pierwszym krokiem dla potencjalnych wnioskodawców jest złożenie fiszki projektowej do 15 lipca 2016 r, mogą to zrobić: jednostki samorządu terytorialnego i ich związki, przedsiębiorstwa, partnerzy społeczni i gospodarczy, w tym organizacje pozarządowe. Prace nad planem potrwają do sierpnia tego roku.

Więcej informacji oraz materiały ze spotkania znajdą Państwo na stronie internetowej: www.jezioromucharskie.pl. Na końcu spotkania głos zabrała Prezes LGD Gościniec 4 Żywiołów Pani Renata Bukowska, która przedstawiła harmonogram naboru wniosków o udzielenie wsparcia na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego, kierowanego przez społeczność, zaplanowanych na 2016 r. Godnymi uwagi propozycjami wsparcia, które oferują Lokalne Grupy Działania, są środki finansowe na podejmowanie działalności gospodarczej, których nie ma w innych konkursach unijnych. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej: www.gosciniec4zywiolow.pl

Spotkanie informacyjne (foto R.Kadela)

 

Kolor i tekst

Warto zobaczyć

RODO

Sesja rady gminy

Ogłoszenie spoza Gminy Mucharz

Rodzina 500+

System Informacji Przestrzennej

Miejscowy Plan Zagospodarowania przestrzennego

Gospodarka odpadami komunalnymi

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Gminny Zespół Administracyjny Szkół

Gminy Partnerskie

Projekty Granty

Sprawdź - jak załatwić sprawę

Dziennik ustaw

powiat live 2013

Witryna wiejska

Newsletter: