N 49O 48' 28,1'' / E 19O 33' 54,5''

Warto zobaczyć

GOKiC Mucharz - oferta

Kapliczki Gminy Mucharz

Jezioro Mucharskie

Moja Siatkowka

Klub Fotograficzny Okno

LKS Spartak Skawce

Wirtualny spacer wokół zbiornika Świnna Poręba

Odwiedziny

Dziś
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Ubiegły miesiąc
Wszystkich
773
1104
5352
19619
27113
4087361

Turniej tenisa ziemnego

W dniu 11 października 2014 r. został rozegrany I Turniej Tenisa Ziemnego w Mucharzu. Wydarzenie to było organizowane w ramach projektu „Szkółka tenisa ziemnego 4 żywiołów – organizacja zajęć oraz turnieju tenisa ziemnego, a także warsztatów ekologicznych".

W Turnieju wzięło udział 12 zawodników. Po czterech w każdej kategorii. Pogoda dopisywała, a uczestnicy świetnie się bawili. Pierwsze miejsce w poszczególnych kategoriach zajęli:

  • Kategoria do lat 12 – Elżbieta Ryczko
  • Kategoria 12-16 lat – Szymon Grzyb
  • Kategoria OPEN – Wojciech Pająk

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz koszulki, a zwycięzcy w każdej z kategorii okolicznościowe puchary.


Regulamin Turnieju Tenisa Ziemnego Mucharz 2014

Niniejszy regulamin określa warunki, na jakich odbywa się rekrutacja zawodników Turnieju Tenisa Ziemnego, organizowanego w ramach projektu „Szkółka tenisa ziemnego 4 żywiołów – organizacja zajęć oraz turnieju tenisa ziemnego, a także warsztatów ekologicznych"

1. Organizator: Gmina Mucharz.
2. Termin i miejsce: 11 października 2014 r. godz. 9.00 kort tenisowy w Skawcach. W razie niesprzyjających warunków atmosferycznych Turniej zostanie przeniesiony na salę gimnastyczną Szkoły Podstawowej w Świnnej Porębie.
3. Uczestnicy: Osoby z terenu LGD Gościniec 4 Żywiołów tj. z Gmin: Mucharz, Stryszów, Kalwaria Zebrzydowska i Lanckorona. Turniej rozgrywany jest w trzech kategoriach: dzieci (do lat 12), młodzież (do lat 16) i OPEN (powyżej lat 16 ). Liczba uczestników w każdej kategorii wynosi 4 osoby.
4. Zgłoszenia: Warunkiem udziału w Turnieju jest złożenie wypełnionej karty zgłoszeniowej do dnia 2 października 2014 r. do godz. 15.00 w sekretariacie Urzędu Gminy Mucharz. Wzór formularza zgłoszeniowego, stanowiący załącznik nr 1 do niniejszego Regulaminu, dostępny jest w sekretariacie Urzędu Gminy Mucharz, a także na stronie internetowej www.mucharz.pl i http://gosciniec4zywiolow.pl/. O udziale w Turnieju decyduje kolejność zgłoszenia.
5. System rozgrywek: Mecze w rozgrywkach są prowadzone według systemu pucharowego do 2 wygranych tie breaków w przypadku 1:1 , trzeci tie break rozgrywany będzie do 4 punktów. Organizator ustala rozpoczęcie meczów. Powstałe w trakcie turnieju kwestie sporne rozstrzyga Organizator lub osoba wyznaczona przez Organizatora.
6. Nagrody: Wszyscy uczestnicy Turnieju otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz koszulki. Zwycięzcy w każdej z kategorii dodatkowo otrzymają okolicznościowy puchar.
7. Postanowienia końcowe:

  • - udział w turnieju jest bezpłatny,
  • - koszty organizacji imprezy pokrywa Organizator,
  • - organizator zapewnia dla uczestników turnieju rakiety tenisowe oraz piłki do tenisa ziemnego,
  • - Organizator nie zapewnia opieki medycznej,
  • - udział w Turnieju Tenisa Ziemnego oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych i publikację, bez prawa do odrębnego wynagrodzenia, zdjęć wykonanych podczas Turnieju.
  • - ostateczna interpretacja Regulaminu należy do Organizatora.

Zobacz także:

Regulamin i karta zgłoszenia (doc)

Kolor i tekst

Warto zobaczyć

Ogłoszenie spoza Gminy Mucharz

Rodzina 500+

Sesja rady gminy

System Informacji Przestrzennej

Miejscowy Plan Zagospodarowania przestrzennego

Gospodarka odpadami komunalnymi

Ewidencja obiektów

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Gminny Zespół Administracyjny Szkół

Gminy Partnerskie

Projekty Granty

Wpis i zmiana w CEIDG są bezpłatne

Sprawdź - jak załatwić sprawę

Dziennik ustaw

WKU Oświęcim

Wiadomości powiatowe

powiat live 2013

Witryna wiejska

Newsletter: