N 49O 48' 28,1'' / E 19O 33' 54,5''

Spotkania z ekologią

Projekt „Mały (i duży) ekolog dba o swoje środowisko. Mucharska inicjatywa zaangażowania obywateli na rzecz środowiska naturalnego" realizuje w Mucharzu Zgromadzenie Sióstr Męki Pana Naszego Jezusa Chrystusa.

Projekt „Mały (i duży) ekolog dba o swoje środowisko. Mucharska inicjatywa zaangażowania obywateli na rzecz środowiska naturalnego", za który odpowiedzialne jest Zgromadzenie Sióstr Męki Pana Naszego Jezusa Chrystusa, jest skierowany do społeczności w miejscowości Mucharz jak i Zembrzyce – zarówno do dzieci jak i osób dorosłych. Projekt w różnych formach angażuje uczestników w zakresie wspierania działań na rzecz zrównoważonego rozwoju. Działania projektowe będą realizowane w okresie 8-12.2014 i obejmują kształtowanie właściwych postaw człowieka wobec środowiska.

Projekt w formule WIEM (edukacja) + POTRAFIĘ (dobra praktyka) => DZIAŁAM (aktywność) skierowany jest do 110 osób i łączy zdobywanie wiedzy (spotkania, wykłady, warsztaty) z aktywnością (wspólne akcje, festyn) w sferze działań obywatelskich w zakresie dbania o środowisko naturalne. Działania są współfinansowane w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

 

 

 

Kolor i tekst

Warto zobaczyć

Rodzina 500+

Sesja rady gminy

System Informacji Przestrzennej

Miejscowy Plan Zagospodarowania przestrzennego

Gospodarka odpadami komunalnymi

Ewidencja obiektów

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Gminny Zespół Administracyjny Szkół

Gminy Partnerskie

Projekty Granty

Ogłoszenie spoza Gminy Mucharz

Wpis i zmiana w CEIDG są bezpłatne

Sprawdź - jak załatwić sprawę

Dziennik ustaw

WKU Oświęcim

Wiadomości powiatowe

powiat live 2013

Witryna wiejska

Newsletter: