N 49O 48' 28,1'' / E 19O 33' 54,5''

Kraina Jeziora Mucharskiego

 

Zakończył się pierwszy etap prac nad Strategią Rozwoju Turystyki opracowywanej przez Fundację MILA z Krakowa. Po okresie niezbędnych konsultacji i uzupełnień gotowa strategia jest do czytania i pobrania z naszej strony.

Liczymy na uwagi i uzupełnienia ze strony mieszkańców i innych osób zainteresowanych rozwojem Krainy Jeziora Mucharskiego. Uwagi prosimy zgłaszać za pomocą formularza w zakładce KONTAKT: www.jezioromucharskie.pl 

Na ukończeniu są dalsze prace związane z rozwojem turystyki: scenariusze rozwoju, system zarządzania ofertą turystyczną i kulturalną, a także system promocji.


Zaproszenie na seminarium

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na seminarium przedstawiające dokument „Strategia Rozwoju Turystyki Krainy Jeziora Mucharskiego" przygotowany przez Fundację Miejsc i Ludzi Aktywnych z Krakowa w ramach projektu „Podniesienie jakości usług publicznych wokół zbiornika Świnna Poręba" w którym uczestniczą Gminy: Budzów, Lanckorona, Mucharz, Stryszów i Zembrzyce.

Seminarium odbędzie się w poniedziałek, 30.12.2013 o godz. 08.30, w świetlicy GOKiC w Mucharzu, 34-106 Mucharz 226.

PROGRAM SEMINARIUM

  • 08.30 – 10.00 Ziemowit Pochitonow, Koordynator Projektu - Wnioski ze strategii rozwoju turystyki w zakresie produktów turystycznych i infrastruktury.
  • 10.00 – 10.15 Przerwa kawowa
  • 10.15 – 11.45 Cezary Molski, Polska Organizacja Turystyczna - Scenariusze rozwoju turystyki i rekomendowany model zarządzania turystyką.
  • 11.45 – 12.00 Przerwa kawowa
  • 12.00 – 13.00 Tomasz Ostrowski, Fundacja MILA - Propozycja systemu inwentaryzacji, aktualizacji, udostępniania i promocji oferty turystycznej całego regionu.

 

Kolor i tekst

Warto zobaczyć

Rodzina 500+

Sesja rady gminy

System Informacji Przestrzennej

Miejscowy Plan Zagospodarowania przestrzennego

Gospodarka odpadami komunalnymi

Ewidencja obiektów

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Gminny Zespół Administracyjny Szkół

Gminy Partnerskie

Projekty Granty

Ogłoszenie spoza Gminy Mucharz

Wpis i zmiana w CEIDG są bezpłatne

Sprawdź - jak załatwić sprawę

Dziennik ustaw

WKU Oświęcim

Wiadomości powiatowe

powiat live 2013

Witryna wiejska

Newsletter: