N 49O 48' 28,1'' / E 19O 33' 54,5''

Warto zobaczyć

GOKiC Mucharz - oferta

100 lat niepodległości

Kapliczki Gminy Mucharz

Jezioro Mucharskie

Moja Siatkowka

Klub Fotograficzny Okno

LKS Spartak Skawce

Wirtualny spacer wokół zbiornika Świnna Poręba

Odwiedziny

Dziś
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Ubiegły miesiąc
Wszystkich
624
522
1146
34118
32946
4229673

II Turniej o Wiosło Św. Wojciecha

Na „Orliku" rozegrano w sobotę II Ministrancki Turniej w Piłce Nożnej o Mucharskie Wiosło Św. Wojciecha. Organizatorem i sponsorem zawodów była parafia Św. Wojciecha w Mucharzu oraz jej proboszcz Krzysztof Strzelichowski.

Wyśmienita pogoda sprzyjała zawodom sportowym, które punktualnie o 10.00 rozpoczęli ks. K. Strzelichowski i  Wójt Gminy Wacław Wądolny życząc wszystkim zawodnikom sukcesu i dobrej zabawy. W turnieju wzięło udział dziewięć drużyn, które podzielono na grupę młodszą (szkoły podstawowe z Mucharza, Jaszczurowej, Zembrzyc, Śleszowic, Świnnej Poręby, Jaroszowic) i grupę starszą (gimnazja i szkoły średnie z Mucharza-Jaszczurowej, Jaroszowic oraz zespół Oazowy). I miejsce w grupie młodszej zdobył po pasjonujących meczach zespół z Mucharza (trener ks. Leszek Węgrzyn), II miejsce po rzutach karnych zajęły Zembrzyce zaś III miejsce Jaroszowice. W grupie starszej I miejsce zajęła drużyna Mucharz-Jaszczurowa (trener ks. Leszek Węgrzyn) zaś II miejsce zespół z Jaroszowic.

Jak podkreślił organizator zawodów ks. Krzysztof Strzelichowski, w przyszłym roku zawody także zostaną zorganizowane min. ze względu na frekwencję i radość jaką sprawiły młodym piłkarzom. Ze swoimi drużynami na zawody przyjechali: ks. Jan Kapusta i ks. Tomasz Plewa (parafia Zembrzyce), ks. Jacek Kaznowski (parafia Śleszowice) i ks. Janusz Żmuda (parafia Świnna Poręba) oraz ks. Leszek Węgrzyn (parafia Mucharz). Zawody pod względem sportowym zorganizował i sędziował Wiesław Malinkiewicz. Współorganizatorami turnieju był także Urząd Gminy w Mucharzu oraz Szkoła Podstawowa w Mucharzu. (RK)

 II Turniej o Mucharskie Wiosło Św. Wojciecha (foto RK)

Kolor i tekst

Warto zobaczyć

RODO

Sesja rady gminy

Ogłoszenie spoza Gminy Mucharz

Rodzina 500+

System Informacji Przestrzennej

Miejscowy Plan Zagospodarowania przestrzennego

Gospodarka odpadami komunalnymi

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Gminny Zespół Administracyjny Szkół

Gminy Partnerskie

Projekty Granty

Sprawdź - jak załatwić sprawę

Dziennik ustaw

powiat live 2013

Witryna wiejska

Newsletter: