N 49O 48' 28,1'' / E 19O 33' 54,5''

Warto zobaczyć

GOKiC Mucharz - oferta

100 lat niepodległości

Kapliczki Gminy Mucharz

Jezioro Mucharskie

Moja Siatkowka

Klub Fotograficzny Okno

LKS Spartak Skawce

Wirtualny spacer wokół zbiornika Świnna Poręba

Odwiedziny

Dziś
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Ubiegły miesiąc
Wszystkich
226
643
2052
35024
32946
4230579

Gimnazjum zaprasza

Gimnazjum im. Janiny Barbary Górkiewiczowej w Mucharzu ogłasza rekrutację do klas pierwszych na rok szkolny 2013/2014. Zapraszamy do nas wszystkich uczniów klas szóstych szkół podstawowych naszej gminy.

Mucharskie gimnazjum świetnie wypełnia swoje zadania edukacyjne od początku istnienia szkoły, przygotowując młodzież do dalszej nauki. Potwierdzają to wyniki naszych uczniów osiągane już w gimnazjum, podczas konkursów i egzaminów oraz na etapie edukacji w szkołach średnich i na wyższych uczelniach. Nienastawione na sukces za wszelką cenę, ale na wychowanie i wykształcenie - gimnazjum stawia na absolwenta, który jest człowiekiem mądrym, odpowiedzialnym i świadomym swojej przyszłości.

Ważne informacje:

 

Zobacz plakat gimnazjum

Codzienne i niecodzienne życie gimnazjum (foto gimnazjum RK)

Kolor i tekst

Warto zobaczyć

RODO

Sesja rady gminy

Ogłoszenie spoza Gminy Mucharz

Rodzina 500+

System Informacji Przestrzennej

Miejscowy Plan Zagospodarowania przestrzennego

Gospodarka odpadami komunalnymi

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Gminny Zespół Administracyjny Szkół

Gminy Partnerskie

Projekty Granty

Sprawdź - jak załatwić sprawę

Dziennik ustaw

powiat live 2013

Witryna wiejska

Newsletter: